Zvaigzne ABC grāmatu koppasūtījums - FEBRUĀRĪ

Izdevniecība Zvaigzne ABC piedāvā fantastiskas bērnu un pieaugušo grāmatas - gan oriģinālliteratūru, gan dažādu izziņu literatūru, gan mācību un spēļu grāmatas. Un mēs vēlamies Jums piedāvāt ekskluzīvu iespēju iegādāties jebkuru Zvaigzne ABC izdevumu par koppasūtījuma cenām!

Tā kā mēs paši savu grāmatnīcu un grāmatu plauktiņu veikalā neveidojam, tad varam piedāvāt atlaides visām grāmatām un izdevumiem robežās no 15-20% (ar atsevišķiem izņēmumiem, kam atlaide nav pieejama) no cenas, kas redzama Zvaigzne ABC katalogā.

Grāmatu katalogu var apskatīt šeit:

Grāmatu katalogs

Lai pievienotos koppasūtījumam, uz e-pastu katramsaviputni@buik.lv, nosūtiet ziņu ar informāciju par Jūsu kāroto grāmatu, norādot tās nosaukumu un saiti uz adresi, kur esat to atraduši. Atbildē saņemsiet mūsu cenas piedāvājumu Jūsu izvēlētajai grāmatai. Kad būsiet izlēmuši, līdz pasūtījuma veikšanas brīdim uzrakstiet uz to pašu e-pastu vai zvaniet uz telefonu 26464461 (Anta) par savu izvēli, un mēs Jums nosūtīsim rēķinu (pasūtījuma dienā vai tuvākajās dienās pēc tās), kas jāapmaksā norādītajā termiņā.

... (datums tiks precizēts vēlāk), plkst.11:00, veiksim pasūtījumu!

Ja rodas jautājumi, droši dodiet ziņu uz e-pastu katramsaviputni@buik.lv vai zvaniet pa telefonu 26464461 (Anta)

Kad būsim saņēmuši sūtījumu, dosim Jums ziņu! Grāmatas būs iespējams izņemt Mārupē (Tīrainē, gandrīz jebkurā laikā). Ja līdz mums netiekat, tad varam piedāvāt nosūtīt caur Omniva pakomātiem vai ar kurjeru, kas gan ir par papildus samaksu.

Nākamais grāmatu koppasūtījums, visticamāk, būs februārī!

Par Zvaigzne ABC izdevniecību plašāk varat lasīt viņu mājaslapā https://www.zvaigzne.lv/lv/


Sekojiet līdzi arī turpmākiem jaunumiem par koppasūtījumiem, jo plānojam tos veikt no vairākiem, mūsuprāt, izcilas kvalitātes ražotājiem un darīsim to diezgan bieži! Lai pieteiktos jaunumu saņemšanai, lūdzu, aizpildiet zemāk redzamo formu. Jaunumi tiks nosūtīti uz norādīto e-pasta adresi katra mēneša sākumā vienu reizi.

Ja ir kādi jautājumi par šo koppasūtījumu - arī droši izmantojiet šo saziņas formu vai arī rakstiet mums pa tiešo uz katramsaviputni@buik.lv vai arī zvaniet 26464461 (Anta)0

Pirkumu grozs