Sonett un Weleda koppasūtījums - DECEMBRĪ

Viss dabai draudzīgais ir mūsu galvenā prioritāte, tāpēc tagad piedāvājam piedalīties arī mūsu iemīļoto sadzīves mazgājamo un tīrīšanas līdzekļu Sonett, kā arī higiēnas līdzekļu NatraCare un ķermeņa kopšanas līdzekļu Weleda koppasūtījumos! Tie notiks vidēji reizi mēnesī, līdz ar to ir iespēja plānot savu līdzekļu izlietojumu un jauno produktu iegādi. Ar laiku būs iespēja koppasūtījumos iegādāties arī izlejamos Sonett līdzekļus (resp. - katrs, kurš piedalās pasūtījumā var pie manis ierasties un savu iegādāto produkta apjomu ieliet savā līdzpaņemtajā traukā), tomēr šis vēl ir netālas nākotnes projekts :)

Sonett ir Vācijas ražotāja zīmols, kas ir ekoloģisks (tātad dabai draudzīgs, nav agresīvs pret vajadzīgajiem mikroorganismiem), 100% bioloģiski noārdās. Sonett piedāvā trauku un veļas mazgāšanas līdzekļus, dažādu virsmu tīrīšanas līdzekļus un dezinfekcijas līdzekļus, ir arī speciāla sērija NEUTRAL, kas nesatur nekādas smaržīgās ēteriskās eļļas un ir paredzēta īpaši jutīgiem cilvēkiem, šķidrās ziepes, kā arī dažus produktus bērnu priekam. Vairāk par Sonett produkciju, ražošanas principiem un kvalitāti informāciju meklējiet šeit

NatraCare ir Lielbritānijā bāzētā uzņēmuma Bodywise Ltd. zīmols. NatraCare produkti tika izveidoti ar mērķi nodrošināt sievietēm iespēju dažādos dzīves periodos izmantot patiesi cilvēkam un videi draudzīgus, alternatīvus higiēniskos līdzekļus, kas nesatur plastmasu un hloru, kuru sastāvā ir tikai dabiskas, organiskas izejvielas, kas netiek testēti uz dzīvniekiem un, kas ietilpst ginekologu rekomendācijās, kā daudzu problēmu risinājums. To apliecina daudzās veiksmīgās sertifikācijas, testi un saņemtās balvas Lielbritānijā un ASV. Vienlaikus šie produkti sniedz arī patiesi efektīvu aizsardzību! Ja vēlies uzzināt vairāk par NatraCare, apmeklē viņu lapu, spiežot šeit

Weleda ir Šveices uzņēmums, kurš bāzējies Vācijā, tas ražo ķermeņa kopšanas līdzekļus tikai no dabiskām (to starpā arī organiskām) izejvielām, un to sastāvā neatrast ķīmiskas sastāvdaļas un smaržvielas - visas īpašās, fantastiskās smaržas ir tikai dažādo ēterisko eļļu nopelns. Šis ir uzņēmums, kurš savās vērtībās balstās uz holistisku cilvēka veselības un skaistuma pieeju. Weledas kermeņa kopšanas līdzekļi ir izveidoti, pielāgojot tos sievietēm un vīriešiem dažādos vecuma posmos, kā arī ir sērijas, kas īpaši paredzētas bērnu ķermeņa kopšanai. To klāstā var atrast vajadzīgo ādai, matiem, zobiem. Vairāk par Weleda uzņēmumu, kā arī produktu klāstu varat iepazīties šeit. Mūsu cenu piedāvājumu meklējiet zemāk šajā ierakstā.

Ikdienā Sonett, NatraCare un Weleda produkti pie mums nebūs nopērkami, jo šādu cenu piedāvājumu varam nodrošināt tikai koppasūtījumos, kad produktu plaukti un veikals netiek veidots. Jebkurā laikā šos produktus var iegādāties, piemēram, weledashop.lv, ergolietas.lv un citos internetveikalos par viņu noteiktajām cenām, tāpat dažkārt šie produkti ir atrodami arī lielveikalu, aptieku un bio veikaliņu plauktos, bet tas nav bieži.

Spiežot uz šīm saitēm, varat iepazīties ar Sonett un Weleda (NatraCare koppasūtījums būs citā mēnesī) produktu cenu piedāvājumu:

SONETT KOPPASŪTĪJUMU KATALOGS 2019/2020  

Weleda cenu lapa koppasūtījumam

Lai pievienotos koppasūtījumam, uz e-pastu katramsaviputni@buik.lv līdz pasūtījuma veikšanas brīdim nosūtiet ziņu par kāroto preci, norādot tās nosaukumu, tilpumu un daudzumu. Atbildē saņemsiet informāciju par pasūtījuma pieņemšanu. Pasūtījuma dienā vai tuvākajās dienās pēc tās mēs Jums nosūtīsim rēķinu, kas jāapmaksā norādītajā termiņā, citādi pasūtījuma izpilde kavējas.

10.DECEMBRĪ, plkst.11:00, veiksim pasūtījumu!

Ja rodas jautājumi, droši dodiet ziņu uz e-pastu katramsaviputni@buik.lv vai zvaniet pa telefonu 26464461 (Anta)

Kad būsim saņēmuši sūtījumu, dosim Jums ziņu! Produktus būs iespējams izņemt Mārupē (Tīrainē, gandrīz jebkurā laikā). Ja līdz mums netiekat, tad varam piedāvāt nosūtīt caur Omniva pakomātiem (kopējais svars nepārsniedz 30kg, kā arī netiek pārsūtīti 10L un 20L iepakojumi) vai ar kurjeru, kas gan ir par papildus samaksu.

Nākamais Sonett, Weleda un NatraCare koppasūtījums, visticamāk, būs JANVĀRĪ!


Sekojiet līdzi arī turpmākiem jaunumiem par koppasūtījumiem, jo plānojam tos veikt no vairākiem, mūsuprāt, izcilas kvalitātes ražotājiem un darīsim to diezgan bieži! Lai pieteiktos jaunumu saņemšanai, lūdzu, aizpildiet zemāk redzamo formu. Jaunumi tiks nosūtīti uz norādīto e-pasta adresi katra mēneša sākumā vienu reizi.

Ja ir kādi jautājumi par Sonett, Weleda un NatraCare koppasūtījumu - arī droši izmantojiet šo saziņas formu vai arī rakstiet mums pa tiešo uz katramsaviputni@buik.lv vai arī zvaniet 26464461 (Anta)0

Pirkumu grozs