Schleich un Safari Ltd koppasūtījums - JANVĀRĪ

Schleich ir vācu uzņēmums ar 80 gadu pieredzi, kas ražo ļoti augstas kvalitātes, bērniem drošas figūriņas, kas ļoti precīzi atveido konkrētā dzīvnieka, cilvēka, dinozaura, pasaku vai multfilmu tēla, kā arī dažādu priekšmetu reālo formu un krāsu.

Savukārt, Safari Ltd ir amerikāņu uzņēmums, kura pirmsākumi un iedvesma ir meklējama Berlīnes zoodārza apmeklējuma laikā pagājušā gadsimta pašā sākumā. Arī šīs figūriņas (atkarībā no kolekcijas) precīzi atveido dzīvnieku, cilvēku un citus tēlus, turklāt šim zīmolam ir ļoti populāras kolekcijas (TOOBS), kas dod priekšstatu par kādas lietas klasifikāciju.

Šīs figūriņas ir iecienīts materiāls Montesori skolotājiem, kā arī citiem reālistiskās skolas atbalstītājiem. Bērniem tie veiciena radošumu un sniedz iespēju iepazīt un izpētīt dzīvniekus visās niansēs. Figūriņas ir smalkas, bet izturīgas, visi izmantotie materiāli tiek testēti un sertificēti.

Lai iepazītos ar Schleich un Safari Ltd piedāvājumu, lūdzu, izpētiet katalogus, bet zem tiem atradīsiet cenu lapas ar šajā koppasūtījumā pieejamām figūriņām. Lūdzu ņemiet vērā, ka figūriņu skaits ir ierobežots un var gadīties, ka Jūsu kārotās figūriņas uz pasūtījuma veikšanas brīdi vairs nebūs pieejamas.


Schleich katalogs 2022/1

Cenu lapa Schleich JANVĀRA pasūtījumam tiks publicēta ap 18.-19.janvāri


Safari Ltd katalogs 2019

Cenu lapa Safari Ltd figūriņām 2022.gadam

Koppasūtījumos būs diezgan liela iespēja pasūtīt ikvienu no katalogos atrodamajām figūriņām vai komplektiem! Ja kāda Jūs interesējošā figūriņa nav iekļauta cenu lapā, lūdzu, dodiet ziņu - mēs noskaidrosim, vai ir iespēja to dabūt un kāda būs tās cena.

Tā kā veicam pasūtījumu tikai balstoties uz Jūsu izteiktajām vēlmēm un figūriņu plauktu neveidosim, tad cenu piedāvājums, lielākoties, ir daudz patīkamāks kā daudzos veikalos un internetveikalos.

Lai pievienotos koppasūtījumam, uz e-pastu katramsaviputni@buik.lv līdz pasūtījuma veikšanas brīdim nosūtiet ziņu par piedalīšanos figūriņu koppasūtījumā, norādot figūriņas artikulu (tabulā un katalogā tas norādīts ar pieciem cipariem un burtu), nosaukumu, cenu, kā arī obligātu norādi par veidu, kā vēlaties figūriņas saņemt. Pasūtījuma dienā vai tuvākajās dienās pēc tās mēs nosūtīsim rēķinu, kas jāapmaksā līdz norādītajam termiņam, citādi pasūtījuma izpilde kavējas.

!!! Lūdzu, ņemiet vērā, ka ir iespēja, ka ne visas Jūsu kārotās figūriņas būs pieejamas, jo to skaits ir ierobežots (Rēķins tiks izrakstīts tikai par figūriņām, kas būs pieejamas) !!!

Lūdzam Jūs sagatavot figūriņu alternatīvo sarakstu (par Schleich - obligāti, par Safari Ltd - pēc Jūsu izvēles), ko mums nosūtāt kopā ar pasūtījumu, gadījumam, ja Jūsu izvēlētās nav pieejamas konkrētajā pasūtījumā vai arī to skaits ir ierobežots. Pasūtījumi tiek pieņemti tikai vērtībā virs 25 EUR.

24.janvārī, plkst.11:00, noslēdzam pieteikšanos pasūtījumam un figūriņas būs pieejamas 2,5-3 nedēļu laikā (tā kā daļa no figūriņām mums ceļo no Vācijas, tad, lūdzu, ņemiet vērā, ka piegādes laiks var būt ilgāks)!

!!! Pēc pasūtījuma noslēgšanas nekādas izmaiņas pasūtījumā nav veicamas un tas nav atceļams. Mēs ar Jums sazināsimies individuāli, ja Jūsu pasūtījumā varētu būt būtiskas izmaiņas. !!!

Ja rodas jautājumi, droši dodiet ziņu uz e-pastu katramsaviputni@buik.lv vai zvaniet pa telefonu 26464461 (Anta)

Kad būsim saņēmuši sūtījumu, dosim Jums ziņu! Figūriņas būs iespējams izņemt Mārupē (Tīrainē, darba dienu vakaros un brīvdienās). Ja līdz mums netiekat, tad varam piedāvāt nosūtīt caur Omniva pakomātiem vai kurjeru, kas gan ir par papildus samaksu.

Nākamais Schleich un Safari Ltd figūriņu koppasūtījums, visticamāk, būs februārī (datums tiks precizēts vēlāk)!

Ar Schleich produkciju un kompāniju vairāk var iepazīties viņu mājaslapā www.schleich-s.com

Safari Ltd uzņēmuma informāciju atradīsiet šeit https://www.safariltd.com/


Sekojiet līdzi arī turpmākiem jaunumiem par koppasūtījumiem, jo plānojam tos veikt no vairākiem, mūsuprāt, izcilas kvalitātes ražotājiem un darīsim to diezgan bieži! Lai pieteiktos jaunumu saņemšanai, lūdzu, aizpildiet zemāk redzamo formu. Jaunumi tiks nosūtīti uz norādīto e-pasta adresi katra mēneša sākumā vienu reizi.

Ja ir kādi jautājumi par Schleich koppasūtījumu - arī droši izmantojiet šo saziņas formu vai arī rakstiet mums pa tiešo uz katramsaviputni@buik.lv vai arī zvaniet 26464461 (Anta)


0

Pirkumu grozs