NIENHUIS Montessori

Tā kā mēs esam Montesori filozofijas un pedagoģijas karsti atbalstītāji un sekotāji, vēlamies saviem klientiem piedāvāt pašus labākos un kvalitatīvākos no pasaulē ražotajiem Montesori materiāliem, par kuru atbilstību Dr.Marijas Montesori izstrādātajiem kritērijiem konkrētajam materiālam domstarpības skolotāju vidū nepastāv.

NIENHUIS Montessori ir autentisks, pasaulē slavenākais Montesori materiālu ražotājs (AMI sertificēts). Šo zīmolu 1929.gadā izveidoja Alberts 
Nienhuis sadarbībā ar pašu Dr.Mariju Montesori, lai radītu tieši tādus materiālus, kas pilnībā atspoguļo viņas vīziju par izglītību. Šis zīmols joprojām ir vadošais starp visiem pārējiem zīmoliem - tam ir visplašākais materiālu, informatīvo materiālu, palīgmateriālu un mēbeļu klāsts, kas aptver visas tēmas; NIENHUIS Montessori rūpējas, lai saglabātu Dr.Marijas Montesori mantojumu, kā arī ražo laikmetam atbilstošus, inovatīvus materiālus, izmantojot tikai pašas labākās izejvielas, īpašu rūpību pievēršot vissmalkākajām detaļām.

Nienhuis Montessori KATALOGS

Gonzagarredi - ir vēl viens AMI sertificēts Montesori materiālu zīmols, kura klāsts šobrīd tiek atjaunots un dizainiski tas būs autentisks Gonzagarredi zīmolam. Šobrīd vēl nav pieejams pilns Gonzagarredi New Design klāsts, bet drīzumā jaunumi būs arī šeit. Gonzagarredi ražo arī ļoti augstas kvalitātes mēbeles (skolām, bērnudārziem, bērniem mājās), kas tiek ražotas Itālijā uz pasūtījumu. Lai apskatītu šobrīd iegādājamos materiālus un mēbeles, izvēlieties kādu no katalogiem.

Gonzagarredi Montesori materiālu New Design katalogs 2020 ar cenām (cenām informatīvs raksturs) 

Gonzagarredi mēbeļu katalogs 2019

Paralēli NIENHUIS Montessori un Gonzagarredi zīmolam, ražotājam ir vēl četri bērnu izglītības materiālu un palīglīdzekļu zīmoli, kurus varam iekļaut šajā koppasūtījumā:

Educo - materiāli skolām un bērnudārziem, kas neietilpst Montesori materiālu klāstā, bet kalpo par izcilu palīglīdzekli skolotājiem un attīstošu/mācību rotaļu bērniem;

Jegro - dažāda veida materiāli skolām, vecākiem bērniem;

EDUCO un JEGRO KATALOGS

Arts & Crafts - dažādi materiāli bērnu radošām izpausmēm, kā arī izdevīgi kancelejas preču, kas īpaši piemēroti bērniem, piedāvājumi.

Arts & Crafts KATALOGS

Toys For Life - materiāli, kas radīti īpaši izglītībai mājas apstākļos!

Toys For Life KATALOGS (norādīta gala cena)

Visu NIENHUIS Montesori, Educo, Jegro un Arts&Crafts materiālu piedāvājumu var aplūkot arī šeit

Tā kā veicam pasūtījumu tikai balstoties uz Jūsu izteiktajām vēlmēm un NIENHUIS Montessori plauktu neveidosim, tad mēs piedāvājam šos izcilos Montessori un citus izglītības materiālus par daudz draudzīgākām cenām, kā citos ārzemju internetveikalos un paša ražotāja mājaslapā.

Lai pievienotos koppasūtījumam vai vienkārši uzzinātu cenu, uz e-pastu katramsaviputni@buik.lv, nosūtiet ziņu ar Jūsu kāroto materiālu, norādot nosaukumu (vēlams arī artikula numuru) un saiti uz adresi, kur esat to atraduši. Atbildē saņemsiet mūsu cenas piedāvājumu Jūsu izvēlētajiem materiāliem. Kad būsiet izlēmuši, līdz pasūtījuma veikšanas brīdim, uzrakstiet uz to pašu e-pastu vai zvaniet uz telefonu 26464461 (Anta) par savu izvēli, un mēs to iekļausim pasūtījumā. Tuvāko dienu laikā pēc pasūtījuma datuma mēs Jums nosūtīsim rēķinu, kas jāapmaksā norādītajā termiņā, citādi pasūtījuma izpilde kavēsies.

... (datums tiks precizēts vēlāk) veiksim pasūtījumu!

Ja rodas jautājumi, droši dodiet ziņu uz e-pastu katramsaviputni@buik.lv vai zvaniet pa telefonu 26464461 (Anta)

Kad būsim saņēmuši sūtījumu, dosim Jums ziņu! Materiālus būs iespējams izņemt Mārupē (Tīrainē, gandrīz jebkurā laikā, bet augustā tikai atsevišķos datumos). Ja līdz mums netiekat, tad varam piedāvāt nosūtīt caur Omniva pakomātiem vai ar kurjeru, kas gan ir par papildus samaksu.

Nākamais NIENHUIS Montessori, Educo, Jegro un Arts&Crafts, kā arī Gonzagarredi koppasūtījums, visticamāk, būs NOVEMBRĪ/DECEMBRĪ/JANVĀRĪ!

Par NIENHUIS Montessori plašāk viņu mājaslapā www.nienhuis.comSekojiet līdzi arī turpmākiem jaunumiem par koppasūtījumiem, jo plānojam tos veikt no vairākiem, mūsuprāt, izcilas kvalitātes ražotājiem un darīsim to diezgan bieži! Lai pieteiktos jaunumu saņemšanai, lūdzu, aizpildiet zemāk redzamo formu. Jaunumi tiks nosūtīti uz norādīto e-pasta adresi katra mēneša sākumā vienu reizi.

Ja ir kādi jautājumi par NIENHUIS Montessori koppasūtījumu - arī droši izmantojiet šo saziņas formu vai arī rakstiet mums pa tiešo uz katramsaviputni@buik.lv vai arī zvaniet 26464461 (Anta)

0

Pirkumu grozs