Montessori Lernwelten - SEPTEMBRĪ

Montessori Lernwelten ir vācu Montesori materiālu ražotājs un tirgotājs, kuru esam atraduši kā labu alternatīvu angļu AbsorbentMinds. Viens no šī tirgotāja mērķiem ir piedāvāt augstvērtīgus un kvalitatīvus Montesori materiālus par pieņemamu cenu. Daudzi no materiāliem šajā veikalā tiek izgatavoti ar rokām turpat Vācijā. Interesanti un svarīgi ir arī tas, ka šajā veikalā var iegādāties tādus materiālus, kas ir raksturīgi tieši vācu Montesori skolai un daudz izmanto arī mūsu skolas, bērnu mājas un ģimenes Latvijā, piemēram, gada un dienas ķēdes.

Tā kā veicam pasūtījumu tikai balstoties uz Jūsu izteiktajām vēlmēm un Montessori materiālu plauktu neveidosim, tad varam Jums piedāvāt šos materiālus par tādu pašu cenu, kāda ir norādīta katalogā vai nedaudz zemāka (~5%). Piegādes maksa, pēc pasūtījuma apkopošanas, tiks sadalīta proporcionāli katram pasūtītājam atkarībā no pasūtījuma summas, bet tai nevajadzētu būt lielākai par 5 EUR.

Ar Montessori Lernwelten katalogu un cenām varat iepazīties spiežot uz šo pogu

Montessori Lernwelten materiālu katalogs ar cenām

!! Gadījumā, ja Jums ir kas nesaprotams pieejamajās valodās (vācu un itāļu) - droši jautājiet mums pēc palīdzības !!

Lai pievienotos koppasūtījumam, uz e-pastu katramsaviputni@buik.lv līdz pasūtījuma veikšanas brīdim nosūtiet ziņu ar Jūsu kāroto materiālu, norādot nosaukumu, cenu un artikulu. Pasūtījuma dienā vai nākamajā pēc tās mēs Jums nosūtīsim rēķinu, kas jāapmaksā norādītajā termiņā, citādi pasūtījuma izpilde kavējas.

21.SEPTEMBRĪ, plkst.11:00, veiksim pasūtījumu!

Ja rodas jautājumi, droši dodiet ziņu uz e-pastu katramsaviputni@buik.lv, zvaniet pa telefonu 26464461 (Anta).

Kad būsim saņēmuši sūtījumu, dosim Jums ziņu! Materiālus būs iespējams izņemt Mārupē (Tīrainē, gandrīz jebkurā laikā). Ja līdz mums netiekat, tad varam piedāvāt nosūtīt caur Omniva pakomātiem vai ar kurjeru, kas gan ir par papildus samaksu.

Nākamais Montessori Lernwelten koppasūtījums, visticamāk, būs novembrī (oktobrī būs Montesori materiālu pasūtījums no Nienhuis Montessori)!

Par Montessori Lernwelten plašāk varat iepazīties viņu mājaslapā https://www.montessori-material.de/. Arī par Montessori Lernwelten iesaistīšanos vispasaules projektā :)

 Sekojiet līdzi arī turpmākiem jaunumiem par koppasūtījumiem, jo plānojam tos veikt no vairākiem, mūsuprāt, izcilas kvalitātes ražotājiem un darīsim to diezgan bieži! Lai pieteiktos jaunumu saņemšanai, lūdzu, aizpildiet zemāk redzamo formu. Jaunumi tiks nosūtīti uz norādīto e-pasta adresi katra mēneša sākumā vienu reizi.

Ja ir kādi jautājumi par Montessori Lernwelten koppasūtījumu - arī droši izmantojiet šo saziņas formu vai arī rakstiet mums pa tiešo uz katramsaviputni@buik.lv vai arī zvaniet 26464461 (Anta)0
Katram Savi Putni, 2020

 .