Montesori materiāli (Ķīna)

Pēc daudzu klientu lūguma mūsu pasūtījumu klāstā iekļaut augstvērtīgus un kvalitatīvus Montesori materiālus par pieņemamu cenu, ilgu meklējumu rezultātā esam atraduši patiešām labu, premium kvalitātes materiālu ražotāju Ķīnā, no kura plānojam veikt regulārus pasūtījumus un, iespējams, ar laiku šie materiāli būs nopērkami arī šeit uz vietas.

Šo materiālu klāstā ietilpst visas Montesori materiālu grupas, sākot no zīdainīšiem un beidzot ar skolas vecumu. Materiāli ir ļoti labas kvalitātes, koka detaļas ražotas no pilnkoka vai bērza finiera, ar kvalitatīvu krāsojumu, arī pārējie izejmateriāli ir augstvērtīgi.

Īpaši interesantu šo piedāvājumu padara lielais praktiskās dzīves bloka darbu klāsts, kuru sarūpēšana nereti sagādā gana daudz grūtības, kā arī valodas blokā pieejami daudzveidīgi priekšmeti vārdu krājuma paplašināšanai, kurus citos piedāvājumos neatrast.

Cenu līmenis šiem materiāliem nav pats zemākais iespējamais, jo mūsu mērķis nav piedāvāt zemāko cenu, bet gan produktu, ar kuru varēsiet būt apmierināti ilgtermiņā un kas arī mums šķiet labi un ilgstpējīgi.

Lai piedalītos koppasūtījumā:

1. Izskatiet katalogu - tajā ir norādīti visi materiāli, ko iespējams pasūtīt, kā arī to cenas. Piegādes izmaksas no Ķīnas klāt netiek rēķinātas.

Katalogs Montesori materiāli (Ķīna) 

2. Nosūtiet uz e-pastu katramsaviputni@buik.lv sarakstu ar materiāliem, ko vēlaties pasūtīt, norādot preces artikulu, nosaukumu, cenu, kā arī savu vārdu, uzvārdu, telefona numuru un rekvizītus (juridiskām personām). Papildus norādiet, vai sūtījumu izņemsiet paši (Mārupē) vai būs nepieciešams pārsūtīt (ar Omnivu vai kurjeru).

28.oktobrī, plkst.11:00, noslēdzam pasūtījumu pieņemšanu un veicam pasūtījumu. 

3. Pēc pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanas sagatavosim un nosūtīsim Jums rēķinu (apmēram nedēļas laikā), kas jāsamaksā norādītajā termiņā.

4. Kad visi maksājumi būs veikti, gaidīsim pasūtījuma atceļošanu uz Latviju. Tas prasīs laiku vismaz 2,5-3 mēnešus, tāpēc Latvijā tie būs ne ātrāk par februāri. Kad sūtījums būs klāt, izsūtīšu visiem informatīvu ziņu uz e-pastu.

5. Pēc sūtījuma saņemšanas vienosimies par materiālu izņemšanu vai pārsūtīšanu.Ja rodas jautājumi, droši dodiet ziņu uz e-pastu katramsaviputni@buik.lv vai zvaniet pa telefonu 26464461 (Anta)

Sekojiet līdzi arī turpmākiem jaunumiem par koppasūtījumiem, jo plānojam tos veikt no vairākiem, mūsuprāt, izcilas kvalitātes ražotājiem un darīsim to diezgan bieži! Lai pieteiktos jaunumu saņemšanai, lūdzu, aizpildiet zemāk redzamo formu. Jaunumi tiks nosūtīti uz norādīto e-pasta adresi katra mēneša sākumā vienu reizi.

Ja ir kādi jautājumi par šo koppasūtījumu - droši izmantojiet arī šo saziņas formu:0

Pirkumu grozs