Galda spēļu koppasūtījums


Šobrīd galda spēļu koppasūtījumi lielās noslodzes dēļ tiek atcelti !!!

Ziņosim, vai un kad atkal atsāksim galda spēļu koppasūtījumus.

Mēs, tāpat kā Brain Games dibinātāji, uzskatām, ka galda spēles ir fantastiska lieta, kas dod iemeslu būt kopā, pavadīt laiku kopā jēgpilni, kas mūsu digitālajā laikmetā ir ārkārtīgi nozīmīgi. Īpaši svarīgi tas ir bērniem, kuru neironu savienojumi smadzenēs rodas (resp.bērnu domāšana attīstās) brīžos, kad ar viņiem darbojas un sarunājas klātesoši vecāki. Galda spē

les tam kalpo vislabākajā veidā, turklāt tās mūsdienās, pateicoties Latvijas uzņēmumam Brain Games, ir ļoti daudzveidīgas, tās ir tulkotas latviešu (un citās) valodās un jebkurš jebkurā vecumā atradīs sev visinteresantāko spēli!

Par prieku mūsu klientiem galda spēļu klāstā iekļaujam arī citu izdevēju galda spēles dažādās valodās - HASBRO, TACTIC, TREFL un PIATNIK. Drīzumā visas galda spēles tiks apvienotas vienā katalogā, bet pagaidām to saraksts ir pievienots cenu lapās zem Brain Games spēļu kataloga.

Mūsu galda spēļu koppasūtījuma klāstā ietilpst visdažādākās spēles, kas spēlējamas gan vienatnē, gan divatā, gan lielākā kompānijā, turklāt tās atšķiras pēc savas metodes - sadarbības, stratēģiskās, veiksmes, iztēles, veiklības un daudzas citas!

Tā kā visus pasūtījumus veicam tikai balstoties uz Jūsu izteiktajām vēlmēm un galda spēļu plauktu neveidosim, tad cenu piedāvājums, lielākoties, ir daudz patīkamāks kā daudzos veikalos un internetveikalos.

Lai redzētu, kādas galda spēles ir pieejamas, apskatiet mūsu Brain Games katalogu un citu izdevēju galda spēļu cenu lapas:

BRAIN GAMES SPĒĻU KOPPASŪTĪJUMU KATALOGS 2019/2020


    HASBRO GALDA SPĒĻU CENU LAPA  


 TACTIC GALDA SPĒĻU CENU LAPA 


 TREFL GALDA SPĒĻU CENU LAPA 


 PIATNIK GALDA SPĒĻU CENU LAPA    


Ar Brain Games galda spēļu noteikumiem varat iepazīties šeit: SPĒĻU NOTEIKUMI

..., plkst ..., tiks veikts pasūtījums un spēles būs pieejamas jau dažu dienu laikā!

Lai piedalītos šajā koppasūtījumā, nosūtiet ziņu uz e-pasta adresi katramsaviputni@buik.lv vai zemāk esošajā saziņas formā līdz pasūtījuma veikšanas brīdim, norādot kādu galda spēli vēlaties un tās cenu. Atbildes vēstulē saņesiet ziņu, ka pasūtījums pieņemts. Pasūtījuma dienā vai tuvākajās dienās pēc tās saņemsiet rēķinu, kas jāsamaksā norādītajā termiņā, citādi pasūtījuma izpilde kavējas.

Ja rodas jautājumi, droši dodiet ziņu uz e-pastu katramsaviputni@buik.lv vai zvaniet pa telefonu 26464461 (Anta)

Kad būsim saņēmuši sūtījumu, dosim Jums ziņu! Spēles būs iespējams izņemt Mārupē (Tīrainē, gandrīz jebkurā laikā). Ja līdz mums netiekat, tad varam piedāvāt nosūtīt caur Omniva pakomātiem vai kurjeru, kas gan ir par papildus samaksu.

Ar Brain Games galda spēļu produkciju, plašākiem spēļu aprakstiem un kompāniju vairāk var iepazīties viņu mājaslapā https://www.brain-games.lv/

Sekojiet līdzi arī turpmākiem jaunumiem par koppasūtījumiem, jo plānojam tos veikt no vairākiem, mūsuprāt, izcilas kvalitātes ražotājiem un darīsim to diezgan bieži! Lai pieteiktos jaunumu saņemšanai, lūdzu, aizpildiet zemāk redzamo formu. Jaunumi tiks nosūtīti uz norādīto e-pasta adresi katra mēneša sākumā vienu reizi.

Ja ir kādi jautājumi par šo koppasūtījumu - arī droši izmantojiet šo saziņas formu vai arī rakstiet mums pa tiešo uz katramsaviputni@buik.lv vai arī zvaniet 26464461 (Anta)0

Pirkumu grozs